Forum Szkutnictwo RC Strona G│ˇwna Szkutnictwo RC
Forum dyskusyjne modelarzy szkutnik├│w RC

FAQFAQ   SzukajSzukaj   U┐ytkownicyU┐ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂciZaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂci   ZalogujZaloguj 

£ódka do wywozu zanêty "Malutki"

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szkutnictwo RC Strona G│ˇwna -> Modele - inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastŕpny temat  
Autor WiadomoŠ
Pacyfic_77
Moderator
Moderator

Do│▒czy│: 30 Sty 2006
Sk▒d: Rozterk

PostWys│any: Czw Mar 27, 2014 19:46    Temat postu: ┬ú├│dka do wywozu zan├¬ty "Malutki" Odpowiedz z cytatem

Kiedy┬ w innym temacie pisa┬│em o nietypowej konstrukcji Bardzo zadowolony W ko├▒cu przyszed┬│ czas na zbudowanie nietypowej ┬│├│dki. Mo┬┐e mniej modelarskiej lecz praktyczniej wykorzystanej w innym moim hobby Mrugni├¬cie ┬ú├│dk├¬ sk┬│adam z gotowych podzespo┬│├│w zakupionych w http://www.cyber-fly.pl/pl/c/Lodki-zanetowe/324 dla mojego starszego brata. Kilka element├│w kupi┬│em u naszego forumowego kolegi Bodzioch na jego stronie, g┬│├│wnie silniki regulatory i jeszcze kilka przydatnych rzeczy OK

Po┬│┬▒czy┬│em wi├¬c dwie po┬│├│wki ze sob┬▒ tak jak informuje nas instrukcja budowy producenta http://www.cyber-fly.pl/pl/n/15 Bardzo zadowolony Relacj├¬ z budowy zak┬│adam z my┬Âl┬▒ o innych w├¬dkarzach-modelarzach. Mam nadziej├¬ ┬┐e co nieco mi podpowiecie w swoim czasie. Zapraszam do dyskusji na temat budowy tych nietypowych jednostek OK
Pozdrawiam Piotrek Bardzo zadowolony

Pozdrawiam Piotrek
POL 505
Powrˇt do gˇry
Zobacz profil autora WyÂlij prywatn▒ wiadomoŠ WyÂlij email Odwied╝ stronŕ autora Numer GG
stan2010
U┬┐ytkownik
U┬┐ytkownik

Do│▒czy│: 24 Cze 2011
Sk▒d: Warszawa /Gda├▒sk/

PostWys│any: Czw Mar 27, 2014 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w┬│a┬Ânie reanimuj├¬ ┬│├│dk├¬ zan├¬tow┬▒ kolegi z forum w├¬dkarskiego, kt├│ry mia┬│ takie wa┬│y i ┬Âruby Ubaw po pachy
Sorki Smutek.
Pacyfic_77
Moderator
Moderator

PostWys│any: Czw Mar 27, 2014 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak si├¬ posypi┬▒ to si├¬ je wymieni. Troch├¬ sugerowa┬│em si├¬ cen┬▒. My┬Âl├¬ ┬┐e troch├¬ wytrzymaj┬▒. Dzi├¬ki za wiadomo┬Â├Ž. OK Jestem po lekturze tego co zrobi┬│e┬Â, bardzo mi si├¬ podoba. A jak wcze┬Âniej to przegl┬▒da┬│em to nie skojarzy┬│em twojej nazwy Zawstydzony . Gratuluj├¬ projektu. OK OK OK

Pozdrawiam Piotrek
POL 505
Powrˇt do gˇry
Zobacz profil autora WyÂlij prywatn▒ wiadomoŠ WyÂlij email Odwied╝ stronŕ autora Numer GG
Pacyfic_77
Moderator
Moderator

PostWys│any: Nie Mar 30, 2014 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ma³e postêpy w pracy. Skróci³em wa³y o 70 mm, teraz silnik nie zajmuje du¿o miejsca pod akumulator OK Dopasowa³em wszystko na sucho. Jak na razie idzie dobrze zobaczymy co bêdzie pó¼niej Bardzo zadowolony

Pozdrawiam Piotrek Bardzo zadowolony

Pozdrawiam Piotrek
POL 505
Powrˇt do gˇry
Pacyfic_77
Moderator
Moderator

PostWys│any: Wto Kwi 08, 2014 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polutowa┬│em prawie wszystkie kabelki Bardzo zadowolony

Wyprowadzi┬│em plus i minus do o┬Âwietlenia, mo┬┐e kto┬ by mi doradzi┬│ co wybra├Ž na o┬Âwietlenie, mo┬┐e jaki┬ ma┬│y halogenik czy led OK

Pozdrawiam Piotrek
POL 505
Powrˇt do gˇry
marek_c4
Administrator
Administrator

Do│▒czy│: 26 Lut 2005
Sk▒d: Swarz├¬dz / k Poznania

PostWys│any: Sro Kwi 09, 2014 5:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi si├¬ diody powinny po┬┐era├Ž mniej pr┬▒du - w moim odczuciu s┬▒ lepsze i trwalsze.
Zobacz profil autora WyÂlij prywatn▒ wiadomoŠ WyÂlij email Odwied╝ stronŕ autora
stan2010
U┬┐ytkownik
U┬┐ytkownik

Do│▒czy│: 24 Cze 2011
Sk▒d: Warszawa /Gda├▒sk/

PostWys│any: Sro Kwi 09, 2014 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za┬│o┬┐y┬│em led-y 'rowerowe'.
Pacyfic_77
Moderator
Moderator

PostWys│any: Nie Maj 25, 2014 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko sprawdzone, mo┬┐na sklei├Ž pok┬│ad z kad┬│ubem Bardzo zadowolony
https://www.youtube.com/watch?v=sRGXnbJqQuo
Pozdrawiam OK

Pozdrawiam Piotrek
POL 505
Powrˇt do gˇry
Pacyfic_77
Moderator
Moderator

PostWys│any: Pon Kwi 06, 2015 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio mój kolega wêdkarz poprosi³ mnie o zbudowanie ³ódki dla niego. £ódeczkê budujê na bazie http://cyber-fly.pl/pl/p/KADLUB-LODKI-ZANETOWEJ-CYBER-FLY-2/4877 Konstrukcja wiêksza od poprzedniej dla ma³ego porównania fotka Strza³ka

Troszkê fotek z budowy:

Przy okazji tej budowy powsta┬│ m├│j pierwszy laminat, ale o tym tutaj Bardzo zadowolony
Jeszcze ma³y filmik jak dziala klapa w tym modelu Mrugniêcie
https://youtu.be/Gq84St8tTSc

Pozdrawiam Piotrek
POL 505
Powrˇt do gˇry
Pacyfic_77
Moderator
Moderator

PostWys│any: Czw Kwi 09, 2015 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze tylko polutowa├Ž o┬Âwietlenie i mo┬┐na skleja├Ž d├│┬│ z g├│r┬▒ Mrugni├¬cie

No, mo┬┐e jeszcze kilka detali Jestem zielony

Pozdrawiam Piotrek
POL 505
Powrˇt do gˇry
WyÂwietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szkutnictwo RC Strona G│ˇwna -> Modele - inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach